Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

20 stycznia 2021

Emerson z nagrodą w konkursie

0 168
Państwowa Inspekcja Pracy (PIP) po raz kolejny doceniła zaangażowanie firmy Emerson w osiągnięciu wysokiego poziomu bezpieczeństwa pracy w łódzkim zakładzie produkcyjnym.

Zaangażowanie firmy Emerson w maksymalizację bezpieczeństwa i higieny pracy po raz kolejny zaowocowało przyznaniem łódzkiemu zakładowi produkcyjnemu nagrody Państwowej Inspekcji Pracy "Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej" dla firm zatrudniających ponad 250 pracowników. Nagroda ta jest wyrazem uznania dla wybitnych osiągnięć w dziedzinie bezpieczeństwa w zakładzie produkcyjnym koncernu Emerson w Łodzi. Firma Emerson została wybrana przez kapitułę konkursu Okręgowej Inspekcji Pracy jako jedna z dziewięciu najlepszych firm w Polsce w roku 2020.

Zakład Produkcyjny globalnego koncernu Emerson został założony w Łodzi w 1996 roku i obecnie zatrudnia ponad 600 pracowników. Celem konkursu jest promowanie pracodawców, którzy organizują swoją pracę w taki sposób, aby zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników oraz przestrzeganie przepisów prawa pracy. Kryteria konkursu obejmowały m.in.: przestrzeganie przepisów prawa pracy, zgodność z przepisami BHP, systemowe rozwiązania w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, wypadki przy pracy oraz dodatkowe elementy ochrony pracy.

Konkurs "Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej" organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy po raz pierwszy zainicjowany został w 1993 r. i odbywa się co roku. Konkurs koncentruje się na przestrzeganiu przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, wprowadzaniu rozwiąza...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy