Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

9 listopada 2018

EnerSys poszerza ofertę baterii NexSys

0 161
Szersza gama 2 voltowych akumulatorów wysokiej wydajności typu NexSys.

Asortyment został powiększony dzięki dodaniu sześciu cieńszych ogniw, które znajdą zastosowanie w bardziej wymagających aplikacjach. Ponadto, baterie NexSys będą kompatybilne z większą liczbą pojazdów niż wcześniej.

Nowe ogniwa oparte na technologii TPPL są dostępne w rozmiarach od 370 do 675 mm i pojemnościach od 130 do 980 Ah.

- Podstawą do rozszerzenia asortymentu są już udowodnione korzyści technologii NexSys. Cieszymy się z nowych możliwości, dających nam dostęp do producentów, którzy tworzą różne typy wózków. Możemy teraz oferować też rozwiązania o większej pojemności dla wszystkich naszych obecnych klientów - mówi Martin Walsh, TPPL product manager EMEA w EnerSys.

Technologia TPPL to integralna część produktów NexSys, które pozwalają na obniżenie kosztów eksploatacji w porównaniu z alternatywnymi rozwiązaniami żelowymi i kwasowo-ołowiowymi. Baterie NexSys już zrewolucjonizowały sposób, w jaki wiele centrów logistycznych, magazynów i hal produkcyjnych zarządza swoją flotą pojazdów. Nowe rozwiązania pozwalają na szybkie podładowywanie baterii i gwarantują długą żywotność. Znika również potrzeba zakupu akumulatora na wymianę (Zero Battery Change).

Zwiększona gęstość mocy baterii NexSys oznacza, że użytkownicy mogą podładowywać je w trakcie krótkich przerw, dzięki czemu pojazd może być stale wykorzystywany. Wyeliminowana została konieczność odstawienia wózka do wielogodzinnego ładowania lub wymiany baterii na nową. Akumulatory są podładowywane bez konieczności wyjmowania ich z pojazdu, co ułatw...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy