Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

17 listopada 2017

Firma Eaton optymalizuje serię UPS 93PS

0 94
Firma Eaton ogłosiła dzisiaj, że optymalizuje swój asortyment zasilaczy UPS 93PS dla niższych mocy znamionowych 8 i 10 kW.

Eaton 93PS jest najbardziej zaawansowanym trójfazowym zasilaczem UPS i został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wysokiej dostępności i niskich kosztów użytkowania dla serwerowni i krytycznych aplikacji IT, takich jak szpitale, budynki komercyjne i zakłady przemysłowe. Zwiększenie zakresu dostępnych jednostek małej mocy pozwala profesjonalistom z branży IT na wybór optymalnego zasilacza UPS, w wersji modułowej lub monoblokowej, dostosowanego do ich potrzeb. Pomaga to zmniejszyć koszty sprzętu i energii oraz umożliwia bardziej elastyczne podejście do zarządzania systemem. Nowe modele są dostępne od końca trzeciego kwartału 2017 roku.

Rynek zasilaczy UPS jest w coraz większym stopniu świadomy kosztów, jednak gdy chodzi  o mniejsze zapotrzebowanie na energię, klienci zazwyczaj musieli płacić więcej za modele   o wyższej mocy, aby uzyskać wymagane funkcje i wydajność. Seria 93PS została wprowadzona na rynek w odpowiedzi na potrzeby przemysłu w zakresie zaawansowanych funkcji zasilaczy UPS, zoptymalizowanych pod kątem mniejszych potrzeb energetycznych. Nowy zakres mocowy zasilaczy 93PS firmy Eaton wprowadza urządzenia o takich samych parametrach technicznych jak modele o wyższej mocy, ale w przystępniejszych cenach. 

Nowe modele są zoptymalizowane pod kątem mniejszej mocy i dostępne w wersji monoblokowej, oferując najmniejszą zajmowaną powierzchnię w swojej klasie. Urządzenia serii 93PS wyposażone są w wiodące na rynku technologie firmy Eaton, które umożliwiają uzyskanie najniższych całkowitych kosztów posiadania. Model 93PS charakteryzuje się sprawnością powyżej 96% i czasem zwrotu inwestycji krótszym niż 1,5 roku w porównaniu z innym...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy