Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

9 maja 2018

Firma Interroll w nowym magazynie ePRICE

0 161
Kilometr przenośnika modułowego MCP firmy Interroll w nowym magazynie ePRICE.

Firma ePRICE powierzyła integratorowi systemów, Incas S.p.A. wykonanie systemu logistyki w nowym centrum dystrybucyjnym w Truccazzano (Mediolan). Firma Interroll dostarczyła rozwiązania do transportu towarów w nowym magazynie e-Price.

W Truccazzano, niedaleko Mediolanu stoi nowy zautomatyzowany magazyn ePRICE, pierwszego włoskiego operatora e-commerce. Projekt "greenfield" został powierzony integratorowi systemów, firmie Incas, która opracowała i wykonała punkt dystrybucji.

Włoski rynek e-commerce odnotował w ostatnich latach ogromny wzrost. Wartość sprzedaży w roku 2017 była większa o 17% od poprzedniego, co dało ogólną wartość zakupów online na poziomie 23,6 mld EUR.

Ten ogromny wzrost skłonił firmę ePRICE do ponownego przeanalizowania logistyki obszernego katalogu produktów oraz do podjęcia decyzji o budowie nowego magazynu, powierzając firmie Incas wykonanie jego projektu i budowę. Incas z kolei zwrócił się do firmy Interroll o dostarczenie technologii transportu towarów.

Faktem jest, że dobrze działająca logistyka ma kluczowe znaczenie dla szybko rozwijających się rynków, takich jak e-commerce. Efektywność i elastyczność rozwiązań oferowanych przez Incas i Interroll zapewniają, że centrum dystrybucji...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy