Firma NSK na Targach EMO Mediolan 2015

Aktualności
Na zbliżających się Targach EMO 2015, odbywających się w Mediolanie w dniach od 5 do 10 października br., firma NSK zaprezentuje wiele innowacyjnych produktów, z których każdy oferuje specyficzne zalety dla konstruktorów i producentów obrabiarek, systemów automatyki oraz wyposażenia do przeładunku materiałów.

Goście odwiedzający stoisko B08 C07 (hala 9) będą mogli się naocznie przekonać, dlaczego całe generacje konstruktorów obrabiarek polegały na najnowszych technologiach NSK zapewniających precyzyjny ruch i sterowanie. W centralnym miejscu stoiska o powierzchni prawie 100 m2 będzie prezentowana duża ilość produktów debiutujących na wystawie, takich jak śruby kulowe, łożyska kulkowe do podparcia śrub kulowych, łożyska kulkowe skośne, łożyska walcowe, prowadnice liniowe i uszczelki.

REKLAMA

​​

 Goście odwiedzający stoisko B08 C07 (hala 9) będą mogli się naocznie przekonać, dlaczego całe generacje konstruktorów obrabiarek polegały na najnowszych technologiach NSK zapewniających precyzyjny ruch i sterowanie. W centralnym miejscu stoiska o powierzchni prawie 100 m2 będzie prezentowana duża ilość produktów...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Służby Utrzymania Ruchu”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy