Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

14 września 2016

Firma RS Components dzięki umowie z firmą Festo rozszerza ofertę urządzeń pneumatycznych

0 72
Znacząca zmiana modelu dystrybucji lidera w zakresie pneumatycznych i elektrycznych systemów automatyki w wielu krajach na świecie.

RS Components (RS), marka handlowa firmy Electrocomponents plc (LSE:ECM), wiodącego dystrybutora z zakresu elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu, podpisała umowę umożliwiającą wprowadzenie do swojej oferty produktów pneumatycznych firmy Festo, zapewniając swoim klientom z branży przemysłowej jeszcze większy wybór marek. Firma RS jest obecnie jednym z ważnych partnerów strategicznych dystrybucji firmy Festo - światowej marki z zakresu pneumatycznych i elektrycznych systemów automatyki. Obie firmy będą współpracować na najważniejszych rynkach w Europie.

Oferta firmy Festo uzupełnia gamę produktów pneumatycznych RS Pro i od lipca 2016 stała się jedną z najważniejszych marek oferowanych przez RS oferowanych w branży automatyki i sterowania. Jest to kolejny krok wykonany przez RS Components w celu zapewnienia klientom większego dostępu do niezbędnych produktów.

Dzięki rozpoczęciu współpracy z Festo firma RS wzmocni swoją pozycję na tych rynkach, na których marka Festo ma ugruntowaną renomę, na przykład...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy