Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

11 września 2015

Firma Seco wprowadza nowe głowice

0 129
Firma Seco wprowadza głowice do wytaczania zgrubnego i dokładnego współpracujące z oprawkami tłumiącymi drgania Steadyline.

Firma Seco zwiększa wszechstronność systemu tłumienia drgań Steadyline™ , wprowadzając nową głowicę do wytaczania zgrubnego EPB® 610 i nową głowicę promieniową do wytaczania dokładnego EPB 620.

Głowice te, wyposażone w opatentowane złącze GL, używane są w połączeniu z oprawkami do toczenia Steadyline. Dzięki temu ta sama oprawka Steadyline może być wykorzystywana zarówno w operacjach statycznego toczenia, jak i w operacjach obrotowego wytaczania, w zastosowaniach, w których wykonywana jest głęboka obróbka do głębokości 10 x D.

Głowice do wytaczania zgrubnego EPB 610 o średnicach od 36 do 69 mm mają mocną konstrukcję, wytrzymującą z łatwością ciężkie warunki operacji obróbki zgrubnej wymagających materiałów. Zwarte głowice do wytaczania dokładnego EPB 620 o średnicach od 34 do 69 mm wyposażone są w śruby mikroregulacyjne o małym skoku umożliwiające precyzyjne ich wyregulowanie. Zamontowane w oprawkach Steadyline tłumiących drgania pozwalają uzyskać z łatwością gładkość powierzchni Ra < 1, nawet w operacjach wytaczania 10 x D. Korpusy tych łatwych w obsłudze głowic wytaczarskich wykonane są z hartow...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy