Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

23 maja 2014

Fluke SmartView - oprogramowanie do analizy i raportowania.

0 99
Oprogramowanie SmartView to rozbudowany, a zarazem prosty w obsłudze program do analizy obrazów w podczerwieni i tworzenia raportów. Oprogramowanie Fluke SmartView jest dostarczane z każdą kamerą termowizyjną i każdym pirometrem graficznym firmy Fluke. Mobilna wersja oprogramowania - aplikacja SmartView Mobile dostępna jest bezpłatnie w App Store.

Fluke SmartView to modułowy zestaw narzędzi umożliwiający wprowadzanie adnotacji, oglądanie, optymalizację oraz analizowanie obrazów i filmów wideo zarejestrowanych w podczerwieni. Pozwala także na tworzenie w pełni profesjonalnych raportów za naciśnięciem przycisku lub po wykonaniu kilku prostych kroków. Oprogramowanie jest nie tylko łatwe w obsłudze dla klientów mających podstawowe wymagania, ale także oferuje wydajność niezbędną dla zaawansowanych użytkowników w  celu szczegółowej analizy i tworzenia raportów. Fluke SmartView pracuje w środowisku Microsoft Windows7/8.

Poniżej przedstawiamy krótki przewodnik po możliwościach, jakie oferuje Fluke SmartView. 
 
Wyświetlanie i optymalizowanie obrazów
Dostosuj obraz, aby najbardziej efektywnie przedstawiać problemy współpracownikom lub klientom. 
Modyfikuj obrazy, korzystając z wszechstronnych narzędzi optymalizacji, w celu jasnego komunikowania problemów lub dostarczania dowodów, że usterki zostały usunięte.
Wykorzystaj opcje wyświetlania technologii IR-Fusion, aby prezentować obrazy w sposób najbardziej efektywny: 
o Tryb AutoBlend – łą...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy