Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

1 grudnia 2016

Fluke startuje z serią grudniowych seminariów i webinariów

0 68
W ramach cyklicznego projektu Fluke Academy firma Fluke przygotowała na grudzień serię seminariów, które odbędą się w Lublinie, Łodzi i Szczecinie.

Ich tematami będą: analiza jakości energii; badania termowizyjne w energetyce, przemyśle i budownictwie oraz utrzymanie ruchu – silniki elektryczne. Fluke zorganizuje w grudniu także webinaria, dostępne online dla wszystkich zainteresowanych, których tematami będą z kolei: predykcyjne utrzymanie ruchu, bezpieczeństwo pomiarów elektrycznych oraz technika pomiarowa w automatyce.

Już w najbliższy wtorek 6 grudnia w Lublinie w Hotelu Wieniawski odbędzie się seminarium  "Analiza jakości energii - normy i narzędzia".

Energia elektryczna przestała być traktowana jako dobro – stała się towarem, a jej dotychczasowy odbiorca stał się klientem na rynku energii. Podobnie jak inne towary dostarczane do odbiorcy, energia elektryczna musi spełniać określone parametry jakościowe określone normami. Semiarium odpowie m.in. na pytania: jak dobrać analizator sieci do aplikacji, o czym mówią normy EN50160, IEC61000-4-30, w jaki sposób interpretować dane z analizatorów sieci, jak określić wolną moc przyłączeniową w sieci elektroenergetycznej, jak namierzyć i zmniejszyć straty dystrybucyjne. Podczas  seminarium zaprezentowanych zostanie również wiele studiów przypadku.

Już dzień później, 7 grudnia w Łodzi (Hotel Ambasador Centrum) odbędzie się Seminarium "Badania termowizyjne w energetyce przemyśle, budownictwie".

Kamery termowizyjne to zawansowane urządzenie optoelektroniczne, które stały się jednym z podstawowych narzędzi diag...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy