Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

20 listopada 2015

Fluke w promocji na koniec roku dodaje w prezencie iPady i obiektywy do kamer termowizyjnych

0 141
Fluke prowadzi akcję "Promocje na koniec roku". Specjalnie przygotowane z tej okazji oferty będą ważne do 15 grudnia.

Klienci kupujący kamery termowizyjne otrzymają w prezencie tablety iPad Air lub iPad Mini. Kupując kamerę będzie można także wybrać opcję z dodanym do niej gratis teleobiektywem lub obiektywem szerokokątnym. Fluke przygotował także kilka innych zestawów promocyjnych, w których skład wchodzą m.in. trójfazowe rejestratory mocy Fluke 1736 czy przemysłowe multimetry Fluke 87-5.

Współpraca kamer termowizyjnych z urządzeniami mobilnymi to kamień milowy w obszarze termografii i jeden z filarów wprowadzonego w ub.r. przez firmę Fluke systemu Fluke Connect. W przygotowanej przez Fluke promocji, która potrwa do 15 grudnia, klienci kupujący kamery termowizyjne otrzymają w prezencie tablety iPad Air lub iPad Mini (w zależności od wybranego modelu kamery).

Klienci, którzy kupią kamerę Fluke z serii profesjonalnej lub eksperckiej (Ti200, Ti300, Ti400, TiX500, TiX520, TiX560) otrzymają w prezencie tablet Apple iPad Air. Z kolei zakup kamer z serii użytkowej – TiS45, TiS55 i TiS65 będzie premiowany tabletem iPad Mini.

Po pobraniu darmowej aplikacji z Apple App Store, iPad – dzięki aplikacji kompatybilny już wtedy z systemem Fluke Connect - może stać się efektywnym centrum komunikacyjno-obliczeniowym wydatnie wspierającym proces pomiarowy i analityczny.

System Fluke Connect to największe na świecie portfolio połączonych przyrządów, dzięki któremu technicy mogą bezprzewodowo przesyłać dane z przyrządów pomiarowych na smartfony i tablety w celu bezpiecznego zapisu w chmurze. Jest to również wygodny sposób na zapewnienie dostępu do danych wszystkim członkom zespołu terenowego. Fluke Connect obejmuje obecnie już ponad 20 przyrządów współpracujących z urządzeniami mobilnymi:...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy