Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

15 maja 2020

Fluke wprowadza na polski rynek akumulatory do poziomnic laserowych marki PLS

0 156
Pacific Laser Systems to marka przejęta przez Fluke w 2015 r. a na polskim rynku debiutująca w ub. roku. Wprowadzany właśnie na polski rynek akumulator PLS RBP5 będzie kompatybilny z poziomnicami liniowymi, punktowymi i liniowo-punktowymi tej marki. Skierowany jest przede wszystkim do elektroinstalatorów i instalatorów HVAC, a jego użycie pozwoli ponad 3-krotnie wydłużać czas pracy poziomnic.

Poziomnice laserowe to instrumenty stosowane powszechnie w budownictwie i geodezji, cieszące się w ostatnich latach coraz większą popularnością dzięki możliwościom pomiarów poziomów oraz różnic wysokości pomiędzy punktami w dużo szybszy i prostszy sposób niż za pomocą metod tradycyjnych. Szczególnie ważne jest to np. na dużych placach budów, w miejscach gdzie wykonać należy wiele pomiarów. Poziomnice laserowe wysyłają wiązkę światła, która tworzy linię referencyjną dla całej budowy, a jej wysokość może być odczytywana na bieżąco przez jedną osobę.

Wprowadzany właśnie na rynek akumulator PLS RBP5 będzie kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami PLS z kategorii poziomnic liniowych, punktowych i liniowo-punktowych, a więc mod...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy