Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

9 kwietnia 2020

Fluke wprowadza na polski rynek kamerę termowizyjną TiS60+

0 165
Firma Fluke wprowadza do sprzedaży w Polsce kamerę termowizyjną Fluke TiS60+, która jest dedykowana zespołom utrzymania ruchu, a szczególnie technikom dopiero rozpoczynającym korzystanie z termografii. Kamera TiS60+ pozwala rejestrować w podczerwieni obrazy odzwierciedlające mniejsze różnice temperatur z większej odległości. Zastosowana w niej technologia IR-Fusion pozwala zobaczyć problem i jego lokalizację na jednym obrazie (dzięki nakładaniu na siebie dwóch obrazów – z pasma widzialnego oraz z podczerwieni).

Kamera TiS60+ oferuje użytkownikom bardzo wysoką rozdzielczość 320x240. Dzięki zastosowaniu technologii IR-Fusion, opatentowanej przez Fluke Corporation, nowa kamera umożliwia automatyczne rejestrowanie obrazu w paśmie światła widzialnego jednocześnie z obrazem w podczerwieni.

- Kamera nakłada na siebie dwa obrazy, piksel po pikselu, tworząc pojedynczy obraz. Następnie można oglądać obraz w pełnym widoku w podczerwieni, w pełnym widoku w paśmie światła widzialnego lub w kilku pośrednich stopniach nakładania się obrazów. Dzięki temu istnieje możliwość dokładnego określenia położenia obiektu widocznego na obrazie w podczerwieni, nawet jeśli obraz w podczerwieni ma niski kontrast oraz zawiera bardzo mało szczegółów - wyjaśnia Krzysztof Stoma, Marketing Manager CEE, Fluke Europe B.V...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy