Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

23 listopada 2017

Fluke wprowadza na rynek trójfazowe rejestratory energii elektrycznej - serię 1740

0 132
Fluke wprowadza do sprzedaży jednocześnie trzy urządzenia z linii 1740 - modele 1742, 1746 i 1748.

Trójfazowe rejestratory jakości energii elektrycznej Fluke z serii 1740 ułatwiają gromadzenie najważniejszych danych związanych z jakością zasilania jak również tworzenie raportów. Zapewniają szybki i łatwy dostęp do danych pomagających na bieżąco podejmować kluczowe decyzje dotyczące jakości zasilania i innych parametrów energii. Zaawansowane oprogramowanie automatyzuje proces analizowania i raportowania danych zgodnie z międzynarodowymi normami w celu oceny zużycia energii oraz wykonywania analiz i rozwiązywania problemów związanych z systemami dystrybucji zasilania. 

Pomiar, zrozumienie i raportowanie informacji dotyczących jakości energii elektrycznej w systemach dystrybucji wymaga gromadzenia ogromnych ilości danych, a następnie wielu godzin poświęconych na ich analizę i raportowanie. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu, które automatyzuje konfigurację, analizę i raportowanie, trójfazowe rejestratory jakości energii elektrycznej Fluke z serii 1740 ułatwiają gromadzenie najważniejszych trendów dotyczących jakości zasilania oraz tworzenie raportów. 

Kompaktowe rejestratory jakości energii elektrycznej Fluke z serii 1740 są stosowane do analizowania i monitorowania jakości energii oraz zapotrzebowania na nią zgodnie z normami przemysłowymi. Zapewniają one zaawansowane opcje agregacji i analizy danych, co przekłada się na oszczędność czasu, redukcję liczby roboczogodzin i wyeliminowanie błędów występujących w trakcie tradycyjnego procesu gromadzenia i raportowania danych.  

Rejestratory z serii 1740 są w pełni zgodne z międzynarodową normą jakości energii elektrycznej IEC 61000-4-30 i spełniaj...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy