Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

17 czerwca 2020

Gdańska stocznia wybrała oprogramowanie firmy Dassault Systèmes

0 129
Firma Dassault Systèmes poinformowała, że Sunreef Yachts, światowy lider w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz super jachtów, wybrał oprogramowanie SOLIDWORKS i SIMULIA obsługiwane przez platformę 3DEXPERIENCE od Dassault Systèmes do modelowania jednostek w 3D oraz projektowania kadłubów jachtów.

Założona w Gdańsku, w 2002 roku, stocznia jachtowa Sunreef Yachts zwodowała już ponad 150 luksusowych katamaranów "custom made" – konstruowanych na zamówienie i wykończonych całkowicie według życzeń klienta. Jachty, łącznie z wnętrzem, rozkładem kabin i końcowym wykończeniem powstają z myślą o stylu życia właściciela. Ich wnętrza realizowane są przy użyciu nieskończonego wachlarza materiałów, a tapicerki, obicia i meble wykonywane są ręcznie przez najlepszych rzemieślników. Najwyższe standardy, funkcjonalność oraz finezja wykonania sprawiły, że eleganckie sylwetki katamaranów Sunreef Yachts można dziś spotkać na każdym akwenie świata. W lipcu 2019 roku do grona właścicieli katamaranów Sunreef Yachts dołączył Rafael Nadal, jeden z najwybitniejszych tenisistów na świecie.

Obok wysokich wymagań dotyczących personalizacji produkowanych katamaranów, dodatkowym wyzwaniem dla projektantów jest ambitna wizja Sun...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy