HR Angel - Twój wirtualny ambasador dobrostanu w organizacji

Aktualności

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Nową Erę w zarządzaniu zasobami ludzkimi w organizacji - aplikację HR Angel połączoną z Centrum Zarządzania dla działów HR.
Ten komplementarny projekt, już teraz wyznacza najnowsze standardy w branży HR w Polsce.

W obliczu rosnących wyzwań w miejscu pracy zdrowie psychiczne pracowników staje się kluczowym elementem efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi. Oto HR Angel – aplikacja, która rewolucjonizuje podejście do tematu wellbeing w organizacjach, łącząc wiedzę ekspercką i technologię w jednym miejscu.

Czym HR Angel Wyróżnia Się na Rynku?

HR Angel to nie tylko aplikacja, ale kompleksowa platforma zarządzania dla działów HR, integrująca się z nowoczesnymi metodami pracy. Jej celem jest stworzenie odpornych psychicznie firm, których doskonała kondycja przekładają się w efekcie na wysokie wskaźniki biznesowe.

Początek Rewolucji Dobrostanu

Zgodnie z raportem HR Business Partner Magazynu i Infuture Institute, dobrostan psychiczny jest jednym z najważniejszych kierunków w organizacji przyszłości. Badanie ADP z 2022 roku wskazuje, że co czwarty Polak cierpi na syndrom wypalenia zawodowego, co podkreśla potrzebę działań w tej dziedzinie – pobierz raport tutaj.

Kompleksowa Platforma dla HR

HR Angel to kompleksowe narzędzie terapeutyczne i rozwojowe, które wspiera dobrostan pracowników każdego dnia. Aplikacja oferuje autorskie ścieżki rozwojowe w 5 kluczowych obszarach, w tym przeciwdziałaniu wypaleniu zawodowemu.

Współpraca z Ekspertami

W aplikacji znajdziemy wiedzę od najlepszych psychologów i terapeutów w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych treści i narzędzi. Z HR ANGEL współpracują najlepsi psychologowie i terapeuci w Polsce: Małgorzata Czernecka (Power Human), Sylwia Rogala-Marciniak (HOLI), Kasia Lorkowska (MoreLess), Marta Rolnik, Przemek Dziewitek, Alicja Zalecińska, Agnieszka Czubak i Sebastian Zboiński (Instytut Psychologii Stresu), Ewa Stec, Alicja Bartniczuk

Dlaczego Twoja Organizacja Potrzebuje HR Angel?

Aplikacja HR Angel motywuje pracowników do kreatywnego i pasjonującego wykonania swoich zadań, jednocześnie budując bezpieczne i stabilne środowisko pracy. Zdrowa psychicznie organizacja jest w stanie przetrwać każdy kryzys, a HR Angel pozwala na bieżące monitorowanie stopnia wypalenia zawodowego pracowników.

Przeczytaj więcej o tym jak aplikacja może pomóc działom HR tutaj.

HR Angel w Liczbach

96% użytkowników wykorzystuje wiedzę zdobytą w HR Angel, by poprawić swoje relacje zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Ponad 300 dni zadań, video i audiobooków oraz 20+ autorskich ścieżek rozwojowych – to tylko niektóre z licznych atutów aplikacji.

Centrum Zarządzania dla Działów HR

HR Angel oferuje portal dla działów HR, pozwalający na mierzenie poziomu wypalenia zawodowego, zarządzanie stresem i energią w organizacji, budowanie odporności psychicznej pracowników oraz wdrażanie efektywnych KPI.

Dostępne Pakiety

HR Angel dostępny jest w różnych pakietach subskrypcyjnych, dostosowanych do potrzeb różnych organizacji, od małych zespołów po duże korporacje.

Poznaj cennik tutaj.

Podsumowanie

HR Angel to więcej niż aplikacja – to partner w budowaniu zdrowego i efektywnego środowiska pracy. Dzięki integracji z najnowszymi trendami w dziedzinie zdrowia psychicznego i zarządzania zasobami ludzkimi, HR Angel staje się kluczowym narzędziem w kreowaniu miejsca pracy przyszłości.

Skorzystaj z darmowego trial – zapisz się tutaj.

Masz pytania? Umów się na wprowadzenie z Opiekunem Produktu – napisz do nas tutaj.

Więcej na https://hrangel.pl

Przypisy