Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

15 czerwca 2016

Impreza targowa w silnie uprzemysłowionym regionie

0 85
Stoiska na FMB 2016 targach dostawców z sektora inżynierii mechanicznej praktycznie wyprzedane.

Pomimo, że do rozpoczęcia FMB 2016 – targów dostawców z sektora inżynierii mechanicznej, odbywających się w Bad Salzuflen Exhibition Centre w dniach 9-11 listopada 2016 pozostało około pięciu miesięcy, stoiska zostały już praktycznie wyprzedane. Menadżer Christian Enßle z firmy Clarion Events Deutschland organizującej targi, powiedział: "Otrzymaliśmy znacznie więcej zgłoszeń niż w roku ubiegłym. Przewidujemy, że do listopada cała dostępna przestrzeń hal targowych będzie wyprzedana."

Lista wystawców pokrywa cały łańcuch dostaw sprzętu i usług dla inżynierii mechanicznej. Wszyscy oni znajdą na targach grupę potencjalnych klientów, gdyż w regionie OWL (East Westphalia-Lippe), w którym odbywają się targi zlokalizowanych jest około 700 firm działających w sektorze inżynierii mechanicznej, generujących łączny obrót 21 miliardów euro. To czyni ten region jedną z czołowych lokalizacji w Europie, jeśli chodzi o sektor inżynierii mechanicznej.

Sektor jest zdominowany głównie przez średnie i małe przedsiębiorstwa, z których wiele jest firmami rodzinnymi. Wiele firm z sektora inżynierii mechanicznej, mających sie...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy