Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

24 kwietnia 2018

Interakcja między sensorami i chmurą obliczeniową

0 71
Rozwiązania 4.0 do codziennej produkcji.

Na stoisku firmy Pepperl + Fuchs odwiedzający targi Hannover Messe mogą zobaczyć swoje podobieństwo na obrazie cyfrowym i doświadczyć produkcji lot size one. Goście mogą zaskanować się przestrzennie i wydrukować zdjęcie na pierwszej stronie magazynu branżowego. Dzięki koncepcji „Digital Twin”, zostanie zasymulowany proces produkcji na maszynie do gięcia blachy, a wyniki będą wykorzystane do optymalizacji w zależności od różnych właściwości surowców.

W ramach pokazu "Solutions Park" firma Pepperl + Fuchs prezentuje na targach dwa nowe stanowiska, w oparciu o które zostaną zaprezentowane w czasie rzeczywistym zintegrowane procesy oparte na standardach Industry 4.0.

Koncepcja "Connected Customization" pozwala zapoznać się z produkcją lot size one: odwiedzający targi będą skanowani przestrzennie za pomocą sześciu czujników 2-D i LiDARa serii R2000. Kontur będzie dzięki temu dostępny w standardowym formacie danych do dalszego przetwarzania na całym świecie w chmurze obliczeniowej NeoNeon prowadzonej przez Neoception, spółkę zależną Pepperl + Fuchs. Na wystawie dane zostaną przekszta...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy