Inwestycje i innowacyjność szansą na rozwój regionów

Aktualności
Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem przeprowadzonym z Prezydentem Dąbrowy Górniczej, Zbigniewem Podrazą, przy okazji konferencji, Inwestycje i innowacyjność szansą na rozwój regionów - która już dziś w Dąbrowie Górniczej.

Nasze cele strategiczne to konkurencyjność i innowacyjność gospodarki.

REKLAMA

​​

Samorządy i biznes muszą współpracować, szczególnie w dobie kryzysu, i razem szukać recepty na poprawę gospodarki – twierdzi Zbigniew Podraza, prezydent Dąbrowy Górniczej

- Zagłębie Dąbrowskie = zagłębie przedsiębiorczości. Czy takie równanie to już teraźniejszość czy raczej wizja przyszłości?

Zbigniew Podraza: Powiedziałbym, że to początek do dobrej przyszłości. Dużo zostało już zrobione. Miasta naszego subregionu wspierają nowe inwestycje, podejmując uchwały zwalniające z podatku od nieruchomości oraz udzielając wsparcia na zakładanie działalności gospodarczej przez Powiatowe Urzędy Pracy czy instytucje okołobiznesowe.

Z ubiegłorocznych badań prowadzonych na temat kierunków zmian sektora MŚP Zagłębia Dąbrowskiego w kontekście rynku pracy, wiemy, że z roku na rok przybywa u nas...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Służby Utrzymania Ruchu”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy