IV edycja seminariów inwestycyjnych Prospects in Poland.

Aktualności
Tegoroczny cykl konferencji zainicjowało seminarium Proaktywni w biznesie! I forum wiedzy i narzędzi dla rozwoju firm z Dolnego Śląska, które odbyło się 26 lutego w hotelu Radisson Blu we Wrocławiu. Wydarzenie zostało zorganizowane przez firmę Bluevine Consulting, inicjatora i pomysłodawcę cyklu Prospects in Poland.

Co czeka polską gospodarkę w tym roku? Jakie perspektywy rozpościerają się przed rodzimymi przedsiębiorcami? Czy polskie firmy są przygotowane na stosowanie innowacyjnych rozwiązań oraz w jakim stopniu gotowość ta przekłada się na ich kondycję? Jak rysują się perspektywy rozwoju sektora outsourcingu w Polsce? Jaki wpływ na gospodarczy rozwój regionu mają lokalne marki? Te i wiele innych ważnych kwestii poruszyli eksperci goszczący na wrocławskim seminarium „Proaktywni w biznesie!”.

REKLAMA

​​

W dyskusji udział wzięli przedstawiciele lokalnych instytucji, przedsiębiorcy, praktycy oraz cenieni ekonomiści. Głos zabrał m.in. analityk rynków finansowych, ekonomista i doradca finansowy, Marek Zuber. Wśród gości znaleźli się także Dariusz Ostrowski (prezes Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej), Marcin Mierzwa (Zastępca Dyrektora Biura Maklerskiego w Alior Private Banking), Zygmunt Łopalewski (Rzecznik Prasowy Inde...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Służby Utrzymania Ruchu”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy