Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

14 czerwca 2018

Jak dopasować napęd do bramy przesuwnej?

0 176
Brama automatyczna to już standard w nowoczesnym budownictwie.

Jednak, aby odpowiednio funkcjonowała, musi być wyposażona we właściwy napęd, który będzie nią sprawnie sterował. Jaką automatykę powinniśmy wybrać do bramy przesuwnej? 

Długo wyczekiwany projekt domu, świetnie dobrana elewacja oraz imponujące ogrodzenie. Brakuje jedynie czegoś, co zwieńczyłoby całą inwestycję. Czymś takim może być właśnie brama wjazdowa. Dziś sercem, które wprawia ją w ruch jest automatyczny napęd.  Prywatność zapewniamy sobie poprzez budowę ogrodzenia, a komfort - dzięki bramom wjazdowym z automatycznym otwieraniem. Odpowiednio dobrany napęd jest elementem odpowiedzialnym za wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. 

Bramy przesuwne górą! 

Jaką bramę wybrać, gdy działka jest szeroka, a odległość między wyjazdem a domem jest na tyle mała, że wrota uchylne mogłyby utrudniać swobodną komunikację? W tym przypadku doskonałym wyborem będzie brama przesuwna. Składa się ona z jednego skrzydła, które porusza się  po wewnętrznej stronie długości ogrodzenia. Trzeba jednak pamiętać, że ogrodzenie po jednej stronie powinno być tak długie, aby po otwarciu bramy zmieściło się za nim całe jej skrzydło lub skrzydło z przeciwwagą.

Bramy...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy