Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

16 maja 2014

Jeszcze większy wybór złączy samochodowych w RS Components

0 134
Nowość w ofercie RS - produkty Delphi Automotive - systemy złączy o wyjątkowej szczelności, przeznaczone do różnorodnych zastosowań na rynku motoryzacyjnym

Firma RS Components (RS), marka handlowa Electrocomponents plc (LSE:ECM), wiodącego światowego dystrybutora produktów z zakresu elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu, poszerzyła ofertę dla branży motoryzacyjnej, wprowadzając dwie serie złączy Delphi Automotive, wiodącego globalnego dostawcy technologii na rynek motoryzacyjny i pojazdów użytkowych. 

Jedną z wprowadzonych przez RS Components linii produktów Delphi Automotive jest seria złączy Weather Pack. Są to szczelne złącza zabezpieczone przed czynnikami środowiska, przeznaczone do stosowania w trudnych warunkach, takich jak ekstremalne temperatury, substancje chemiczne i płyny, typowych dla zastosowań motoryzacyjnych. Złącza zostały wyposażone w powlekane cyną końcówki zaciskowe ze specjalnymi widełkami, które umożliwiają wykonywanie połączeń zagniatanych, eliminując potrzebę lutowania. Odpowiednie zarówno do montażu liniowego, jak i panelowego złącza i uszczelniane zatyczki są potrójnie żebrowane i zostały wykonane z samosmarującego silikonu. 
 
Kolejną nowością Delphi w oferc...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy