Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

20 kwietnia 2020

Kampania Dassault Systèmes „The Only Progress is Human”

0 153
Firma Dassault Systèmes ogłosiła start globalnej inicjatywy „The Only Progress is Human”, której celem jest podniesienie świadomości w zakresie współczesnych wyzwań społecznych i ekologicznych oraz inspirowanie do tworzenia innowacji w świecie wirtualnym.

Przez dwa lata Dassault Systèmes zaprezentuje dziesięć „aktów” poświęconych najważniejszym wyzwaniom, z jakimi przyjdzie zmierzyć się ludzkości, w tym zdrowiu, miastom, energii, wodzie i innym obszarom. Akty te zilustrują, w jaki sposób wirtualne kopie bliźniacze pozwalają rozwiązywać problemy związane m.in. z dbaniem o zdrowie oraz ochroną najcenniejszych zasobów w przyszłości. Będę one także stymulować postęp przez modernizację metod projektowania produktów oraz tworzenie rzeczywistych wrażeń ukierunkowanych na człowieka.

Akt pierwszy, który odbył się 26 lutego w paryskim Jardin des Plantes, jest poświęcony emocjom i pytaniu „W jaki sposób światy wirtualne zmieniają sposób odczuwania emocji?”. Publiczność miała okazję zobaczyć, jak dzięki zaangażowaniu intelektu i emocji świat wirtualny może stymulować pozytywne działania. Podczas wyjątkowego wydarzenia...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy