Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

10 lipca 2012

Koncepcja BeyondZero™

0 176
SKF wprowadza na rynek rozwiązania, które przyczyniają się do ochrony środowiska

SKF ogłosił wprowadzenie na rynek pakietu SKF BeyondZero, który pozwala klientom SKF ograniczyć wpływ ich działalności na środowisko. Postępy w zakresie ochrony środowiska uzyskiwane przez klientów dzięki stosowaniu rozwiązań z pakietu SKF BeyondZero są potwierdzane za pomocą metodologii oceny okresu trwałości opracowanej przez inżynierów SKF do spraw zrównoważonego rozwoju. Rezultaty będą corocznie weryfikowane przez KPMG.

„Pakiet SKF BeyondZero jest ważnym krokiem dla SKF w naszym rozwoju rozwiązań dla klientów, które ograniczają wpływ na środowisko. Produkty, rozwiązania i usługi SKF pochodzące z naszych pięciu platform technologicznych już polepszają wydajność procesów naszych klientów i umożliwiają im uzyskiwanie większej zyskowności,” mówi Tom Johnstone, prezes i dyrektor generalny SKF. „Wprowadzenie na rynek tych specjalnych rozwiązań z pakietu BeyondZero pokazuje, jak można osiągnąć i zmierzyć dodatkowe oszczędności energii w określonych aplikacjach. Pakiet BeyondZero w pełni uzupełnia i wspiera istniejący zakres oferty SKF dla klientów”.

Klienci SKF we wszystkich dziedzinach przemysłu są w coraz większym stopniu motywowani do ograniczania wpływu na środowisko, jaki mają ich produkty, usługi i procesy. Pakiet SKF BeyondZero umożliwia klientom SKF poprawienie ich proekologicznego działania. SKF ocenia, że wielkość sprzedaży pakietu BeyondZero wyniosła w roku 2011 2,5 miliarda SEK. Celem jest osiągnięcie 10 miliardów w roku 2016.

„Ironią dla świata biznesu jest fakt, że w pewnym momencie zaczęliśmy się martwić o nasz wpływ na otaczający nas świat, a dzisiaj to stan świata w coraz większym stopniu ma wpływ na sposób prowadzenia przez nas działalności. Wzrost zaludnienia, niedobór energii i wody to tylko kilka ze światowych megatrendów oddziaływujących na nas. Wiodące korporacje wiedzą, że warto patrzeć dalej niż na wyniki w następnym kwartale, gdyż przewidywanie kierunków rozwoju społecznego i innowacyjność mogą spełnić oczekiwania zarówno klienta jak i potrzeby środowiska,” mówi Barend van Bergen, Przewodniczący Światowego Centrum ds. Zmian Klimatu i Zrównoważonego Rozwoju KPMG (KPMG’s Global Center for Exc...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy