Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

27 października 2014

Międzynarodowe Targi Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania i Napędów HaPeS 2014.

0 167
W dniach 21-23 października odbyły się zdaniem odwiedzających specjalistów największe i jedyne, tak branżowe w Polsce Międzynarodowe Targi Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania i Napędów HaPeS 2014.

Najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia i podzespoły wykorzystywane w rynku techniki płynowej, prestiżowe nagrody i wyróżnienia, fachowe wykłady i warsztaty oraz licznie odwiedzający specjaliści - to atuty zakończonych właśnie w Katowicach targów hydrauliki, pneumatyki, sterowań i napędów HaPeS.

10. edycja zgromadziła na ponad 5 tys. m kw. 130 firm z Anglii, Austrii, Belgii, Bułgarii, Czech, Danii, Grecji, Hiszpanii, Finlandii, Francji, Niemiec, Słowacji, Szwajcarii, Tajlandii, Turcji, USA, Włoch i Polski. Targi odwiedziło ponad 2 tys. osób z branży.

Obecne były firmy, które współtworzą HaPeS od początku istnienia - to Ponar Wadowice S.A., Ponar Silesia, RDL Hydraulics Sp. z o.o., Bosch Rexroth Sp. z o.o., Bibus Menos Sp. z o.o., Parker Hannifin Sales Poland Sp. z o.o., Tubes International Sp. z o.o., Centrum Produkcyjne Pneumatyki “Prema” S.A., Hydropress Centrum Hydrauliki Siłowej, Madejski Sp J., PHS „Hydrotor” S.A.,Bondioli & Pavesi Sp. z o.o., Bulmach Sp. z o.o., Fabryka Aparatury Elektromechanicznej "FANINA" S.A., GS Hydro Sp. z o.o., Hansa-Flex Sp. z o.o., Schwer Fittings Sp. z o.o., Siti-Pol Sp. z o.o., Hydac Sp. z o.o.

Wystawie towarzyszyły konferencje i warsztaty prowadzone przez autorytety z branż oraz wiele mniej formalnych, ale równie ważnych spotkań wystawców z ich klientami. Pierwszego i drugiego dnia odbyła się konferencja przygotowana specjalnie z okazji dziesiątego jubileuszu targów pt. "20 lat Targów HaPeS – istotnym czynnikiem rozwoju technol...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy