Modułowe złącza przemysłowe Han-Modular Domino nagrodzone przez niemieckie media

Aktualności Wydarzenia Automatyzacja i robotyzacja

Grupa HARTING Technology Group ze swoimi modułami Han-Modular Domino została zwycięzcą w kategorii „Electrical Equipment” 

Moduły Han-Modular® Domino produkcji firmy HARTING Technology Grooup to seria, która odpowiada wymaganiom przemysłu w zakresie oszczędności miejsca i ograniczenia ciężaru instalacji. Tak jak domino składa się z dwóch oddzielnych kwadratów, tak moduł Domino składa się z dwóch "kostek". Standardowa końcówka łącząca Han-Modular® jest podzielona na dwie prawie kwadratowe powierzchnie, w których można zmieścić nawet większe kontakty.

REKLAMA

​​

Produkt został doceniony przez jury konkursu organizowanego przez niemieckie wydawnictwo Vogel Comunications Group w kategori "Elektryka" i zajął pierwsze miejsce. Rozwiązania wykorzystane przy nowych elementach zyskały sławę szybko po światowym debiucie wiosną i przekonały jury nagrody HERMES. Moduły działające na zasadzie domina zostały uznane za jedną z 3 najlepszych innowacji roku 2022. Otrzymały również nagrodę „Cable and Connector Product of the Year” podczas rozdania nagród „Instrumentation Excellence Awards” w Londynie, w październiku 2022.

Nagrodzona seria złącz:

 

 

 

 

 

 

Przypisy