Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

28 kwietnia 2015

Nowa, profesjonalna drukarka 3D od RS Components - szybkie prototypowanie

0 161
Nowa, łatwa w obsłudze drukarka IdeaWerk 3D marki RS, dostępna w atrakcyjnej cenie, adresowana jest do szerokiej grupy użytkowników, w tym inżynierów elektroników, entuzjastów i studentów.

RS Components (RS), marka handlowa Electrocomponents plc (LSE:ECM), globalnego dystrybutora produktów dla inżynierów, wprowadziła do swojej oferty pierwszą drukarkę 3D marki RS, która spełnia wszystkie wymogi w zakresie profesjonalnej jakości i oferuje wyjątkową wydajność druku, a także niską cenę 3.285 zł, która jest o 30 procent niższa od ceny innych drukarek 3D tej samej klasy.

Stworzona z myślą o szerokiej grupie użytkowników, w tym inżynierów elektroników i mechaników zajmujących się projektowaniem, prototypowaniem, badaniami i rozwojem, a także entuzjastów i studentów, nowa drukarka RS IdeaWerk 3D poszerza gamę urządzeń do szybkiego prototypowania w ofercie RS. Warto wspomnieć, że asortyment RS obejmuje również inne atrakcyjne cenowo drukarki 3D firm takich jak 3D Systems, MakerBot, Ultimaker, BEEVERYCREATIVE i RepRapPro.

Nowa drukarka RS IdeaWerk wykorzystuje bardzo popularną technologię FDM (Fused Deposition Modelling) i posiada wysokie parametry - może drukować obiekty wielkości do 150 x 150 x 14...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy