Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności , Bezpieczeństwo , Nowości produktowe

2 kwietnia 2021

Nowe urządzenia, które zwiększą bezpieczeństwo i wydajność procesów produkcyjnych

0 112

Rockwell Automation wprowadza nowe urządzenia, skaner laserowy i kurtynę świetlną, które zwiększają bezpieczeństwo i wydajność procesów produkcyjnych.

Korzystając z dwóch nowych inteligentnych rozwiązań Rockwell Automation, zakłady produkcyjne mogą wykorzystać nowe dane z systemów bezpieczeństwa i przyczynić się do znacznej poprawy wydajności i bezpieczeństwa. Nowy skaner laserowy Allen-Bradley SafeZone 3 oraz kurtyna świetlna Allen-Bradley GuardShield 450L z protokołem CIP Safety w standardzie EtherNet/IP zapewnia użytkownikom dostęp do krytycznych danych niezbędnych do uzyskania kompleksowego obrazu stanu maszyn lub statusu danej linii produkcyjnej. W rezultacie rozwiązania te pozwalają na budowę bardziej inteligentnych maszyn, dostarczających kluczowe informacje. Wpływa to znacząco na poprawę jakości monitorowania maszyn i pozwala na wydłużenie ich czasu pracy, ograniczenia przestojów, zwiększa elastyczność i bezpieczeństwo.

Te inteligentne urządzenia przekazują informacje diagnostyczne, które mogą wskazać, na przykład gdzie występują awarie związane z bezpieczeństwem lub czy pracownicy przestrzegają standardowych procedur operacyjnych. Użytkownicy maszyn mogą wykorzystać te informacje, aby poprawić produktywność i trwałość swoich urządzeń produkcyjnych.

- Dla wielu producentów ten nowy sposób postrzegania bezpieczeństwa nie tylko dodatkowo wspiera bezpieczeństwo ludzi i procesów, ale takż...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy