Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

11 marca 2015

Nowy asortyment EcoWise Ingersoll Rand krokiem ku realizacji globalnego zobowiązania klimatycznego

0 94
Spółka wprowadza produkty chłodnicze projektowane dla zmniejszania wpływu na środowisko dzięki czynnikom chłodniczym nowej generacji o niskim potencjale tworzenia efektu cieplarnianego

Ingersoll Rand (NYSE:IR), światowy lider w zakresie tworzenia komfortowych, zrównoważonych i wydajnych środowisk, z dumą ogłasza kolejny milowy krok na drodze ku realizacji swojego zobowiązania klimatycznego, kompleksowego planu zakładającego znaczne zmniejszenie wpływu środowiskowego działań i produktów spółki do 2030 r.

Ingersoll Rand stworzył asortyment EcoWise™ produktów chłodniczych do zastosowań w klimatyzacji i przemyśle, mających za zadanie zmniejszanie wpływu na środowisko dzięki wysokowydajnym czynnikom chłodniczym nowej generacji o niskim potencjale tworzenia efektu cieplarnianego (GWP). Produkty te są kompatybilne i mogą być wykorzystywane z czynnikami chłodniczymi nowej generacji o niskim GWP, zmniejszają wpływ na środowisko poprzez redukcję emisji gazów cieplarnianych (GHG) i utrzymują oraz podnoszą bezpieczeństwo i efektywność energetyczną dzięki innowacyjnemu designowi.

„Portfolio Ingersoll Rand EcoWise potwierdza nasze zobowiązanie do zmniejszania wpływu na środowisko i dostarczania zrównoważonych rozwiązań produktowych naszym klientom – zwłaszcza gdy przechodzą oni na produkty wykorzystujące czynniki chłodnicze nowej generacji o niskim GWP” – powiedział Didier Teirlinck, wiceprezes zarządu ds. klimatu Ingersoll Rand. „Oprócz serii produktów, o których dziś mówimy, spółka będzie nadal wprowadzać produkty do ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji dla branży handlowej, mieszkaniowej i transportowej oraz produkty chłodnicze do transportu, które spełniają kryteria klasy EcoWise”. Pierwsze produkty, które zdobyły odznaczenie EcoWise, to:

Agregat chłodniczy Trane Sintesis™ chłodzony powietrzem
energooszczędny i cichy, umożliwiający klientom pracę z czyn...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy