Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności , Nowości produktowe

4 czerwca 2021

Nowy, elastyczny system sterowania i monitorowania

19

Nowa modułowa stacja operatorska VisuNet FLX HMI firmy Pepperl+Fuchs stanowi część szerokiej gamy systemów sterowania i monitorowania, przeznaczonych do pracy w środowisku bezpiecznym oraz w strefach zagrożonych wybuchem ATEX/IECEx Zone 2/22 i Div. 2 (globalne certyfikacje w toku). Ten pakiet produktów obejmuje rozwiązania pozwalające automatykom zaoferować całkowitą elastyczność przy pracy w terenie.

Nowa platforma jest dostosowana do wymogów przemysłu petrochemicznego, chemicznego i farmaceutycznego. W pełni modułowa konstrukcja umożliwia konfigurowanie rozwiązań HMI, zapewniających maksymalną funkcjonalność.

POLECAMY

Urządzenia z nowej serii VisuNet FLX można zamawiać w trzech podstawowych konfiguracjach, w zależności od specyfikacji użytkownika.

  1. System HMI: kompletny system HMI (z wyświetlaczami Full HD różnych rozmiarów) wraz z terminalem thin-client, komputerem PC lub modułem bezpośredniego monitorowania, również w wersji o podwyższonych standardach higienicznych, wykonanej ze stali nierdzewnej. Nadaje się do samodzielnej instalacji, na przykład na stojaku lub ramieniu montażowym.
  2. Panel PC: wyświetlacz (Full HD o różnych przekątnych) z terminalem, komputerem PC lub modułem bezpośredniego monitorowania do montażu panelowego.
  3. Box PC: samodzielny komputer PC lub thin client do instalacji bezpośrednio w szafie sterowniczej.

W połączeniu z licznymi oczekującymi certyfikatami (w tym ATEX, IECEx i NEC500) oraz rozległą siecią partnerską Pepperl+Fuchs, seria VisuNet FLX oferuje skalowalną platformę do rozwiązań HMI o globalnym zakresie zastosowań.

źródło: Pepperl+Fuchs 

Przypisy