Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

23 kwietnia 2020

Nowy olej hydrauliczny LOTOS do zadań specjalnych

0 152
Na rynek trafił właśnie Hydromil L-HM BA – olej hydrauliczny klasy premium. To nowa propozycja spółki LOTOS Oil przeznaczona dla maszyn przemysłowych pracujących w najtrudniejszych warunkach, pod zwiększonym ciśnieniem roboczym. Produkt, jako jeden z niewielu dostępnych obecnie na rynku, jest zgodny ze specyfikacją Bosch Rexroth RDE 90235.

DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWA 

Dzisiejszy przemysł wymaga maksymalnej produktywności i optymalnej wydajności. Od maszyn przemysłowych oczekuje się coraz cięższej i szybszej pracy przez dłuższy czas. Te wymagania obejmują także układy hydrauliczne, która pracują dłużej i pod większym obciążeniem niż kiedykolwiek wcześniej. Najnowsze pompy i silniki są projektowane tak, aby poradzić sobie z większymi gęstościami mocy przy jednoczesnym zapewnieniu długiego okresu eksploatacji – ale czy to samo można powiedzieć o oleju hydraulicznym?

Właściwości eksploatacyjne oleju mają znaczący wpływ na zużycie komponentów i ogólną trwałość układów hydraulicznych. Używanie oleju, który nie jest przeznaczony do...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy