Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

30 kwietnia 2020

Nowy system wizyjny Eyes

0 143
Zaawansowany, przystępny cenowo system wizyjny 2,5D Eyes oferuje możliwość postrzegania głębi i rozpoznawania części w przypadku większości ramion robotycznych. Eyes zapewnia płynną integrację, jednoobrazową kalibrację, intuicyjne programowanie – jest prostszy niż inne dostępne na rynku systemy wizyjne. System Eyes może być dowolnie montowany zarówno na nadgarstku robota, jak i na zewnątrz, dzięki czemu idealnie nadaje się do niemalże każdego nieustrukturyzowanego zastosowania, które wymaga użycia systemu wizyjnego.

Ramiona robotyczne często mają za zadanie kompletowanie przedmiotów ułożonych w różnych kierunkach lub różnorodnych pod względem rozmiaru i kształtu. W celu zapewnienia spójnego rozmieszczenia, producenci nierzadko dodają osprzęt, podajniki bębnowe i inne elementy, zwiększając koszty i złożoność tego, co ostatecznie staje się sztywnymi aplikacjami, pozbawionymi możliwości łatwej kompletacji różnych przedmiotów lub szybkiego przezbrojenia.

- Duża część naszych klientów nie chce być zmuszona do utrzymywania stałej pozycji wejściowej produktu, który chcą skompletować - mówi prezes OnRobot, Enrico Krog Iversen. - Użytkownicy chętnie wyeliminowaliby skomplikowane, nieporęczne i drogie podajniki części i osprzęt, ale do tej pory systemy wizyjne były poza ich zasięgiem. Nasz nowy system wizyjny Eyes to zmienia.

W przeciwieństwie do innych systemów wizyjnych dostępnych na rynku, system Eyes potrzebuje tylko jednego obrazu w celu kalibracji...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy