Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

14 kwietnia 2020

Platforma druku 3D dla wsparcia walki z koronawirusem

0 172
Reagując na aktualne potrzeby związane z pandemią COVID-19, Siemens udostępnił swój portal Additive Manufacturing Network (AMN) oraz firmowe drukarki 3D, aby przyspieszyć projektowanie i produkcję komponentów medycznych. Od teraz lekarze, szpitale i instytucje potrzebujące urządzeń medycznych, a także projektanci i usługodawcy posiadający certyfikaty do druku 3D komponentów medycznych mają wspólne miejsce, gdzie mogą realizować zamówienia na wydruki 3D.

AMN łączy projektantów i dostawców wydruków 3D z chętnymi na zamówienie takich usług, aby umożliwić szybszą i mniej skomplikowaną produkcję sprzętu oraz części zamiennych do maszyn takich jak np. respiratory. Platforma AMN Siemensa jest dostępna na całym świecie – także w Polsce - i obejmuje cały łańcuch produkcji: od projektowania i symulacji działania, poprzez sprawdzenie prototypu, aż po proces drukowania.

- W obliczu zachwiania łańcucha dostaw sprzętu medycznego oraz konieczności adaptacji niestandardowych rozwiązań do wsparcia personelu medycznego istotny jest jak najszybszy proces projektowania, p...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy