Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

19 lutego 2019

Pracownicy Rittal z Haiger gotowi na Przemysł 4.0

0 96
Według popularnego przesądu digitalizacja w kontekście miejsc pracy nie jest korzystna. Co cyfryzacja tak naprawdę oznacza dla pracowników przedsiębiorstwa, które przechodzi na nowe systemy i całkowicie zmienia proces produkcji? To zależy od wartości firmy.

Według popularnego przesądu digitalizacja w kontekście miejsc pracy nie jest korzystna. Co cyfryzacja tak naprawdę oznacza dla pracowników przedsiębiorstwa, które przechodzi na nowe systemy i całkowicie zmienia proces produkcji? To zależy od wartości firmy. Dla zarządu Rittal sprawa jest jasna: nawet w aspekcie automatyzacji przedsiębiorstwa i tak zawsze najważniejsi pozostają ludzie. Dlatego przedsiębiorstwo inwestuje w ofertę kształcenia i doskonalenia zawodowego dla swoich pracowników.

Jak w przyszłości będzie wyglądała praca? Czy w dalszej perspektywie stanie się pełna robotów zdolnych do samodzielnej produkcji, myślenia, a nawet nauki? Automatyzacja i cyfryzacja zmierzają w tym kierunku. W zakładzie Rittal w Haiger pracuje już ponad 100. maszyn high-tech do produkcji szaf sterowniczych. Zdaniem zarządu firmy w przypadku automatyzacji znacznie w...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy