Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

3 kwietnia 2017

Producenci narzędzi zaskakują technologią

0 99
Dopasowująca się do dłoni rękojeść, stal wytrzymująca najcięższe testy i warstwa ochronna, która czyni klucze wręcz niezniszczalnymi.

To jedne z najciekawszych narzędziowych technologii. Co dają profesjonalistom?

Rękojeść linii Ergonic, stal Protanium i warstwa Proguard. Czym się charakteryzują i jakie korzyści oferują w codziennej pracy?

Precyzja i moment obrotowy

W swojej 120-letniej historii firma Felo mogła pochwalić się wieloma innowacyjnymi patentami technicznymi. Tym samym tropem podąża również dzisiaj, oferując klientom wkrętaki z linii Ergonic z rękojeścią, która sama dopasowuje się do ręki użytkownika.

- To innowacyjne rozwiązanie skonstruowane na bazie twardego rdzenia i miękkiego materiału wokół niego. Zapewnia niezwykły komfort pracy, lepsze wyczucie narzędzia i minimalizuje wysiłek, który trzeba włożyć w pracę - mówi Michał Ostrowski, product manager Lange Łukaszuk.

Niemiecki producent stworzył oryginalną konstrukcję, w które punkty na rękojeści praktycznie nie występują - dzięki czemu nacisk na dłoń, zwiększany przy mocniejszym dokręcaniu śruby, jest prawie nieodczuwalny. Jeśli dodać do tego precyzję wykonania końcówek i zdolność przenoszenia najwyższych momentów obrotowych, otrzymujemy narzędzie bardzo praktyczne i wytrzymałe.

Mocne imbusy

Profesjonaliści lubią konkrety - z tego założenia w...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy