Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

16 marca 2016

Promocja Fluke do połowy czerwca!

0 136
Fluke dodaje w promocji tablety i smartfony Apple i Samsung do kamer termowizyjnych.

Współpraca kamer termowizyjnych z urządzeniami mobilnymi to kamień milowy w obszarze termografii i jeden z filarów systemu Fluke Connect™ firmy Fluke. W przygotowanej przez Fluke promocji, która potrwa do połowy czerwca, klienci kupujący kamery termowizyjne otrzymają w prezencie jedno z 4 urządzeń: tablet iPad Air, tablet Samsung Galaxy Tab 4, smartfon iPhone 6 lub smartfon Samsung Galaxy S6.

W ramach zaplanowanej do połowy czerwca br. promocji klienci, którzy kupią kamerę z serii profesjonalnej Fluke Ti300 lub Ti400, albo kamerę z serii użytkowej TiS75 lub TiS20 otrzymają w prezencie urządzenia mobilne najwyższej klasy. W zależności od modelu kamery będzie to: iPad Air (przy zakupie kamery TiS75), Samsung Galaxy Tab 4 (przy zakupie kamery TiS20) oraz iPhone 6 o pojemności 64GB lub Samsung Galaxy S6 o pojemności 64GB (przy zakupie kamery Ti300 lub Ti400).

Kamery Fluke Ti300 i Ti400 przeznaczone są do zastosowań w diagnostyce instalacji elektrycznych, branży przemysłowej i budowlanej. Wyposażone są w automatyczny system regulacji ostrości LaserSharp™. Przed pomiarem temperatury wykonywany jest laserowy pomiar odległości do mierzonego obiektu. Na jego podstawie system automatycznie reguluje ostrość. Wystarczy skierować laser na obiekt, który chcemy sko...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy