Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

8 lipca 2014

QuickPanel+. Nowe panele operatorskie od GE Intelligent Platforms w ofercie ASTOR

0 81
GE Intelligent Platforms, jeden z wiodących producentów automatyki na świecie, wprowadza do oferty nową linię paneli operatorskich QuickPanel+, która zastąpi dobrze znaną i popularną serię QuickPanel CE.

Nowa seria paneli to nie odświeżenie starszej serii QuickPanel CE, a zupełnie nowa konstrukcja, która ma spełnić oczekiwania obecnych klientów. GE w nowym rozwiązaniu stawia na wydajność, nowoczesną technologię i wysoką jakość. Wraz z rozbudową linii QuickPanel+, z oferty sukcesywnie będą wycofywane panele starszej serii - producent gwarantuje łatwą procedurę migracji wraz z możliwością wykorzystania gotowych aplikacji wizualizacyjnych.

Najważniejsze zmiany w stosunku do nowych serii to uproszczenie oferty - docelowo rodzina QuickPanel+ będzie składać się z 4 modeli (7”, 10”, 12”, 15”), które z powodzeniem zastąpią 32 modele z rodziny QuickPanel CE. Nowa seria nie zakłada podziału paneli ze względu na funkcjonalność oraz ilość wbudowanej pamięci. Oznacza to, że wszystkie modele obsługują funkcję View (wizualizacja) oraz Control (sterowanie) oraz posiadają maksymalną ilość pamięci, a zastosowany procesor 1 GHz gwarantuje płynną obsługę także większych aplikacji. GE Intelligent Platforms w nowych panelach wykorzystuje system operacyjny Windows Embedded Compact 7, co w połączeniu z obsługą HTML 5.0 daje zupełnie nowe możliwości w zakresie obsługi multimediów oraz dostępu webowego do panelu. Interakcja pomiędzy panelem a operatorem będzie bardziej intuicyjna dzięki wbudowanej...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy