Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

2 stycznia 2014

RAMB stawia na MANITOU

0 202
Spółka RAMB z Grupy Kapitałowej PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, wykonująca działalność okołogórniczą oraz roboty ogólnobudowlane i elektryczne głównie na potrzeby Kopalni Bełchatów, właśnie uzupełniła swój park maszynowy o cztery nowe ładowarki marki MANITOU.
Spółka RAMB z siedzibą w Piaskach k. Bełchatowa wykonuje usługi w zakresie: wytwarzania i montażu konstrukcji stalowych, zabezpieczeń antykorozyjnych, inżynierii wodno-lądowej i odwodnienia, obróbki skrawaniem (w tym toczenia, frezowania części maszyn, produkcją elementów zamiennych, obróbką wiórową), robót i remontów budowlanych i elektrycznych, konserwacji i napraw wózków akumulatorowych czy regeneracji czerpaków, płyt gąsienicowych, pomp odwodnieniowych i hydrauliki siłowej.
 
Spółka należy do Grupy Kapitałowej PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna i dostarcza swoje usługi przede wszystkim dla Kopalni Bełchatów.  Od niedawna realizuje jednak prace również dla odkrywki w Turowie i jest otwarta na zewnętrzne zlecenie firm budowlanych, zlec...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy