Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

5 grudnia 2013

Schneider Acti 9 - modułowy, niskonapięciowy system dystrybucji energii już dostępny w RS Components

0 78
Łatwe do zainstalowania i modernizacji moduły Acti 9 to gwarancja bezpiecznej i wydajnej pracy.

Firma RS Components (RS), marka handlowa Electrocomponents plc (LSE:ECM), wiodącego na świecie dystrybutora produktów z zakresu elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu, wprowadziła do oferty nową serię Schneider Electric — system dystrybucji energii Acti 9™.

Seria Acti 9 zastępuje produkty Multi 9. Jest to modułowy system o dużej wydajności obejmujący urządzenia niskonapięciowe, takie jak rozłączniki, styczniki, przełączniki przemysłowe oraz mierniki energii. System ten został zaprojektowany w celu zapewnienia podstawowego bezpieczeństwa podczas konserwacji i obsługi urządzeń, nawet w najbardziej wymagających sieciach oraz warunkach. Jest przeznaczony do zastosowań związanych z zarządzaniem obiektami i sterowaniem urządzeń.

Zaawansowane technologie i funkcje systemu zapewniają bezpieczeństwo, prostotę obsługi oraz wydajność eksploatacji instalacji. Funkcja VisiSafe™ gwarantuje, że system poniżej wyłącznika jest zawsze bezpieczny, niezależnie od przepięć, zużycia elementów lub doświadczenia operatora. Wyłącznik Acti 9 to jedyne urządzen...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy