Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

2 lipca 2020

SHORTRON Connect - mały i mocny

0 222
Georg Schlegel GmbH & Co. KG dołączył do swojej rodziny produktów SHORTRON kolejnego członka - SHORTRON Connect. Oprócz standardowych przycisków z konwencjonalnymi przyłączami i wersji z przyłączem M12 na przewodzie, istnieje teraz też wariant z przyłączem M12 zintegrowanym z przyciskiem.

SHORTRON Connect jest odpowiedzą na stale rosnącą liczbę zapytań o specjalne rozwiązania M12 dla sektora przemysłowego.

Szybko i łatwo

Podczas planowania projektów, oprócz kosztów, istotną rolę odgrywa także czas. SHORTRON Connect z bezpośrednim przyłączem M12 umożliwia prostą, szybką, a przede wszystkim pewną instalację urządzeń sterujących, ponieważ technologia M12 uniemożliwia zamianę lub złą polaryzację podłączenia - zgodnie z zasadą plug & work: podłącz i pracuj. Co więcej nie jest wymagany żaden dodatkowy element kontaktowy, ponieważ jest on już zintegrowany z przełącznikiem.

Chroniony dookoła

Użycie serii SHORTRON Connect eliminuje wymóg stosowania drogiej i kosztownej w montażu obudowy, ponieważ stopień ochrony IP65 / IP67 gwarantuje niezawodną ochronę przed wodą i kurzem zarówno z przodu, jak i od tyłu. To pozwala nie tylko zaoszczędzić koszty ale także mie...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy