Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

5 lutego 2021

Skuteczne usuwanie najtrudniejszych zabrudzeń

0 176
Utrzymanie porządku w miejscu pracy nie jest łatwe. Często mamy do czynienia z trudnymi zanieczyszczeniami, których nie da się usunąć bez zastosowania specjalnych środków. Należą do nich m.in. oleje, smary czy pozostałości kleju. Würth Polska przygotował szeroką ofertę produktów do sprzątania.

Nowa oferta zawiera zarówno środki i akcesoria niezbędne do utrzymania czystości na co dzień, jak i takie, które poradzą sobie z zadaniami specjalnymi: usuwaniem etykiet, graffiti czy tłuszczów. Preparaty Würth Polska są bezpieczne w użytkowaniu.

Warto zwrócić szczególną uwagę na produkty takie jak:

  • Aktywna pianka do szyb

Preparat jest przeznaczony do czyszczenia szyb oraz płaskich powierzchni, także tych pionowych – nie spływa z nich. Dzięki formule aktywnej piany wysokoskoncentrowany środek czyszczący dociera bezpośrednio do zanieczyszczeń i skutecznie je rozpuszcza, jednocześnie nie uszkadzając powierzchni. Usuwa nawet trudne zanieczyszczenia, takie jak tłuszcze, silikony, resztki gumy czy osady nikotynowe. Środek jest bezpieczny dla farb, lakierów oraz tworzyw sztucznych.

  • MULTI płynny smar wielofunkcyjny

Smar w wygodnej formule sprayu ma szeroki wachlarz zastosowań. Dobrze wypiera wodę, penetruje i poluzowuje łączenia gwintowe, dzięk...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy