Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

26 stycznia 2016

SoftFlex jest najbardziej różnorodną linią wkładek termicznych o najwyższej elastyczności

0 148
Chropowate, wypukłe lub wklęsłe powierzchnie? Podzespoły o różnych wysokościach? Wkładki termiczne Aavid eliminują te problemy.

Rozpowszechnienie urządzeń elektronicznych wiąże się z naciskiem na zmniejszanie ich wymiarów. Inżynierowie muszą tak projektować nowe urządzenia, aby w mniejszej przestrzeni zmieścić więcej mocy. Często muszą mierzyć się z nowymi wyzwaniami, ponieważ różnice temperatur między podzespołami emitującymi ciepło, a chłodnymi powierzchniami mogą wynosić ±20% lub więcej.

Wszystkie wkładki termiczne spełniają wymogi określone w rozporządzeniach RoHS i REACH. Nie zawierają fluorowców i substancji niebezpiecznych dla środowiska. Przystosowane są do pracy w zakresie temperatur -40°C do 150°C oraz dostępne w wariantach o grubości 1, 2 lub 3 mm. Wkładki termiczne są odporne na przebijanie, cięcie i rozdarcie.

Wkładki termiczne Superthermal o wysokich parametrach przewodnictwa cieplnego wykorzystują zastrzeżoną technologię ułożenia włókien, która pozwala uzyskać wysokie przewodnictwo cieplne właściwe dla włókna węglowego bez utraty elastyczności i właści...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy