Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

20 listopada 2018

Sprawność i niezawodność w operacjach przemysłowych

0 93
Osuszacze chłodnicze najnowszej generacji firmy Ingersoll Rand.

Duże procesy przemysłowe wymagające sprężonego powietrza bez wilgoci mogą teraz sprostać najbardziej rygorystycznym wymaganiom dotyczącym ochrony środowiska dzięki osuszaczom chłodniczym najnowszej generacji firmy Ingersoll Rand®.Nowe osuszacze chłodnicze, przeznaczone dla klientów, dla których liczy się poszanowanie energii, zapewniają obniżenie jej zużycia nawet o 24 procent i do 40 procent mniejszy spadek ciśnienia, a także większą niezawodność, a wszystko to w obudowie zajmującej teraz o 20 procent mniej miejsca w porównaniu do modeli poprzedniej generacji. 

- Nasi klienci oczekują wsparcia w dążeniu do obniżenia emisji tlenku węgla, działania zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i obniżenia kosztów eksploatacji. Opracowaliśmy technologię, która w nowych osuszaczach chłodniczych zapewnia wydajność, wysoką jakość powietrza i niezawodność, a jednocześnie mieści się w mniejszym, bardziej wydajnym i ekonomicznym opakowaniu - mówi Rolf Paeper, wiceprezes ds. zarządzania produktem i marketingu w dziale technologii i usług sprężania w Ingersoll Rand.

Niedawno wprowadzone cykliczne i standardowe niecykliczne osuszacze chłodnicze nowej generacji o wysokiej sprawności wyposażone są w innowacyjne wymienniki ciepła z zaawansowaną technologią obsług...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy