Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności , Hydraulika i pneumatyka

14 kwietnia 2021

Stacja sprężonego powietrza zapewniająca niezawodność

0 164

Stacja sprężonego powietrza serii EN zapewnia niezawodność i łatwość serwisowania flocie logistycznej Czerwonego Krzyża działającej w obszarze metropolitalnym Turynu.

ELGi Compressors Europe, spółka zależna ELGi Equipments Limited, jednego z wiodących na świecie producentów sprężarek powietrza, może poszczycić się wsparciem dla Włoskiego Czerwonego Krzyża pilną dostawą instalacji sprężonego powietrza. W korporacyjnym duchu filantropijnej pomocy firma ELGi Europe błyskawicznie i kompleksowo zareagowała na potrzeby węzłów logistycznych tej organizacji w rejonie Turynu, ofiarowując zestaw sprężarek.

- COVID poddaje presji nie tylko naszych ludzi, ale także i sprzęt. Dlatego skontaktowaliśmy się z ELGi oraz innymi firmami, pytając, czy mogliby wesprzeć nas nową sprężarką powietrza, która pomoże nam zwiększyć moc operacyjną centrum logistycznego. Reakcja ELGi była natychmiastowa — odwiedziny w naszym centrum, analiza zapotrzebowania na sprężone powietrze — po czym w ciągu kilku dni otrzymaliśmy nie tylko sprężarkę, ale pełny system, włącznie ze zbiornikiem i osuszaczem - powiedział Michele Belmondo, kierownik ośrodka Czerwonego Krzyża w Bussoleno.

Ośrodek Czerwonego Krzyża Polo Logistica...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy