Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

5 sierpnia 2015

STELWELD stawia na PSImes

0 80
Do grona użytkowników systemów PSI dołączy STELWELD Sp. z o.o. Dolnośląski producent działający w branży spawalniczej już wkrótce korzystać będzie z Systemu Planowania i Śledzenia Produkcji PSImes.

STELWELD Sp. z o.o. jest firmą prywatną działającą w branży spawalniczej. Produkuje konstrukcje spawane, w szczególności zbiorniki paliwa i oleju hydraulicznego do maszyn i pojazdów, a także skrzynki narzędziowe, akumulatorowe, wsporniki czy konstrukcje ramowe: szkielety ścian przednich i tylnych do autobusów, konstrukcje dachów i części ram nośnych pojazdów. Wyroby te eksportowane są m.in. do Szwecji, Niemiec, Francji, Belgii, Holandii czy Wielkiej Brytanii.

Przedsiębiorstwo STELWELD Sp. z o.o. dążąc do usprawnienia zarządzania procesem produkcyjnym podjęło decyzję o wdrożeniu systemu PSImes w zakresie planowania i śledzenia produkcji. Wdrożenie powinno przynieść wzrost jakości obsługi Klienta, optymalizację wykorzystania posiadanych zasobów produkcyjnych, obniżenie kosztów produkcji i poprawę jakości produkcji poprzez bardziej zharmonizowaną realizację zleceń. Do osiągn...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy