Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

8 grudnia 2017

Targi branżowych specjalistów

0 68
Co stanowi o sile Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL?

Międzynarodowy skład Wystawców, nowoczesna przestrzeń wystawiennicza, branżowi Zwiedzający, bogata oferta firm z Polski i zagranicy, bardzo dogodna lokalizacja czy magia miasta, w którym robienie interesów to czysta przyjemność? Ilu Wystawców/Zwiedzających - tyle opinii. Każdy zwraca uwagę na nieco inny z wyżej wymienionych walorów targów, ale wszyscy zgodnie oceniają: na sukces 22. edycji złożył się po trosze każdy z nich.

Teoria i praktyka

Teoria i praktyka zawsze idą w parze - także na Targach EUROTOOL®. W tym roku dla Zwiedzających przygotowano m.in. praktyczne warsztaty w ramach II-go Forum Druku 3D, obejmujące swym zakresem zagadnienia związane z wykorzystaniem druku trójwymiarowego w przemyśle.

- Drukarki 3D już dawno wyszły poza sferę doświadczalną i mają realny wpływ na rozwój biznesu. Koncepcja Industry 4.0 wymaga od drukarek 3D wysokiej jakości i powtarzalności, a te są w stanie zagwarantować jedynie przemysłowe systemy druku 3D. Zauważamy rosnący trend w tym segmencie drukarek 3D, co potwierdza również duża frekwencja podczas drugiej edycji Konferencji Forum Druku 3D - podsumował Adam Przepolski, specjalista ds. usług druku 3D z firmy CadXpert.

Formuła Targów EUROTOOL® pozwala każdej firmie funkcjonującej w branży przemysłowej na prezentację swojej oferty w bardzo precyzyjny sposób. W tym celu po raz kolejny zorganizowano salony Automatyki i Robotyki, Technologii CAx i Kooperacji Przemysłowej. Pierwszy przyciągał przede wszystkim projektantów i integratorów systemów. W drugim prezentowane były najnowsze technologie automatyzacji linii produkcyjnych czy specjalistycznego oprogramowania. W trzecim spotykały się firmy, zainteresowane nawiązaniem współpracy w zakresie usług podwykonawczych.

Pełen sukces

O sukcesie targów najlepiej świadczą bardzo pozytywne opinie Wystawców, przekazane na świeżo tuż po zakończeniu wydarzenia.  

- To nasze najlepsze targi w tym roku i trzeba podkreślić, że krakowski EUROTOOL® to w naszej opinii najlepsza impreza w Europie. Przygotowywaliśmy się do niej cały rok i było warto, bo to dobry moment, aby podsumować nasze działania oraz przygotować klientów do współpracy. Uważam, że targi były bardzo efektywne - nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów z Klientami - relacjonowała Agnieszka Grzelak, business development manager z firmy Bernd Siegmund GmbH.

Zadowolenia nie krył również Piotr Pachczyński, właściciel firmy PHU FAKTOR.

- Niezmiennie chwalimy Targi EUROTOOL®. Dla nas, jako Wystawców, dużym plusem jest nowoczes...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy