Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

14 października 2016

Unowocześnienie do Unidrive M

0 150
Producent chusteczek i papierowych produktów konsumpcyjnych unowocześnił swoje wyposażenie do napędów Unidrive M firmy Control Techniques.

Soffass SpA z siedzibą w Porcari we Włoszech jest częścią grupy przedsiębiorstw Sofidel. W ofercie ma wiele produktów, między innymi papier Regina, a także szeroki wybór innych artykułów przeznaczonych na światowy, konsumencki rynek chusteczek papierowych. Należy do nich papier toaletowy, ręczniki kuchenne, serwetki, obrusy papierowe, chusteczki do nosa i nawilżane oraz arkusze do zastosowań medycznych i przemysłowych.

Firma od dawna używa napędów o zmiennej prędkości Control Techniques. Jednak dawno wprowadzone produkty takie jak Commander SK i Unidrive SP osiągają kolejny poziom wyeksploatowania, więc korzyści z unowocześnienia do najnowszej technologii przemysłowych napędów prądu przemiennego Unidrive M były oczywiste.

Napęd Unidrive M jest w stanie całkowicie zastąpić i rozszerzyć funkcjonalność instalacji z napędami Commander SK i Unidrive SP. Oferuje on pełną kompatybilność mechaniczną pod względem wymiarów i masy, a przy zastępowaniu napędów o montażu powierzchniowym można wykorzystać istniejące otwory montażowe, dzięki czemu nie ma potrzeby dodatkowego wiercenia. Ponadto napęd Unidrive M oferuje tę samą moc i układ przewodów sterujących oraz taką samą strukturę menu i parametrów. Parametry można przenieść z napędów Unidrive SP i Commander SK za pomocą oprogramowania Unidrive M Connect lub przez kartę elektroniczną (tylko Unidrive SP).

Kierownictwo zespołu konserwacyjnego Soffass pod przewodnictwem Giuliano Dinelliego (menedżer ds. konserwacji) oraz Luki Manfrediniego (elektryk) z niecierpliwością oczekiwało na wykorzystanie dodatkowych korzyści oferowanych przez napęd Unidrive M. Można to było łatwo i szybko osiągnąć dzięki wielu...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy