Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

4 kwietnia 2013

Wielofunkcyjny układ sterowania dla systemów hydraulicznych i elektrycznych

0 175
Najnowsza wersja IndraMotion MLC firmy Bosch Rexroth udostępnia otwarty system sterowania ruchem zapewniający prostą automatyzację napędów hydraulicznych, elektrycznych i hybrydowych.

IndraMotion MLC łączy wiedzę z zakresu techniki płynów i układów hydraulicznych
Najnowsza wersja IndraMotion MLC firmy Bosch Rexroth udostępnia otwarty system sterowania ruchem zapewniający prostą automatyzację napędów hydraulicznych, elektrycznych i hybrydowych. Wykorzystuje w pełni otwarte standardy komunikacyjne, takie jak np. Sercos III, który oparty jest na Ethernecie i który umożliwia komunikację w czasie rzeczywistym. IndraMotion MLC obsługuje zarówno scentralizowane jak i zdecentralizowane systemy automatyki. Skalowalny system pozwala na modułową rozbudowę ilości napędów hydraulicznych nawet do 64 osi dla jednej jednostki sterującej. Jednakże liczba osi może być zwiększona niemal bez ograniczeń dzięki zastosowaniu Sercos III.
IndraMotion MLC łączy w sobie otwarty standard PLC, zgodny z IEC 61131-3, z wydajnym i zaawansowanym systemem sterowania ruchem. System posiada dedykowane bloki funkcyjne do układów hydraulicznych, dzięki czemu możliwe jest oddzielenie części związanej z napędami hydraulicznymi od pozostałej części systemu. Takie podejście ułatwia projektowanie i uruchomienie oraz eksploatację i diagnostykę w wysoko wydajnych rozwiązaniach maszynowych. Użytkownicy mogą w łatwy i komfortowy sposób uruchamiać zarówno napędy elektryczne, jak i hydrauliczne czy hybrydowe, używając do tego celu tylko jednego oprogramowania - IndraWorks. Wszystkie i...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy