Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

5 listopada 2015

Zaktualizowana aplikacja NSK Rozwiązania (NSK Solutions) zapewnia jeszcze więcej wartości dodanej

0 121
NSK zaktualizowała aplikację Rozwiązania prezentującą informacje, które pomagają inżynierom dokładniej zrozumieć wartość dodaną uzyskiwaną dzięki wykorzystywaniu łożysk NSK i powiązanych usług.

NSK Program Wartości Dodanej AIP to wiodące w branży narzędzie pomagające klientom rozwiązywać problemy i oszczędzać pieniądze, stanowiące część prostego stopniowego procesu, który stał się jeszcze łatwiejszy do zrozumienia dzięki uaktualnionej aplikacji Rozwiązania.

Intuicyjna aplikacja, będąca swoistą wędrówką po świecie AIP, pozwala zrozumieć użytkownikom jak program będzie działać w przypadku ich konkretnych zastosowań - stanowiąc w gruncie rzeczy standardowy proces dla indywidualnych rozwiązań. Klikając na każdym etapie pięciopozycyjne pokrętło graficzne użytkownicy stopniowo odkrywają zalety programu AIP.

Pierwszą pozycję na pokrętle stanowi ´przegląd´ - w ramach tego etapu inżynierowie NSK sprawdzają proces produkcyjny i zbierają istotne informacje do analizy, wyznaczając w ten sposób kluczowe zastosowania łożysk wymagające działania. W kolejnym etapie eksperci NSK proponują rozwiązanie dopasowane do zastosowania, obejmujące rekomendacje umożliwiające optymalizację konstrukcji maszyn oraz możliwości przeszkolenia załogi. W trzecim etapie NSK określa plan wdrożenia rozwiązania i przeprowadza próbę zastosowania produktu, aby upewnić się, że zamierzone cele zostaną osiągnięte. Kolejny krok stanowi potwierdzenie skuteczności poprzez sporządzenie dokumentu, który określa rzeczywiste oszczędności kosztów w odniesieniu do działania i konserwacji maszyn, natomiast ostatni etap zapewnia możliwość powtórzenia sukcesu w innych oddziałach firmy.

Użytkownicy zaktualizowanej aplikacji NSK Rozwiązania mogą również bardziej szczegółowo poznawać usługi AIP - wystarczy klikać na cztery stalowe kule reprezentujące ´przegląd´ ´wybór´ ´szkolenia´ ´kontrolę´ - cztery filary będące podstawą usług AIP.

Używając podręcznego paska nawigacyjnego, użytkownicy aplikacji mogą przechodzić z poziomu na poziom odkrywając zalety każdej z usług i zapoznawać się z przykładami sukcesów znanych spółek, które już doświadczają korzyści...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy