Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

27 marca 2018

Zaktualizowany katalog łożysk tocznych

0 71
NSK publikuje nowy odświeżony katalog łożysk tocznych.

Użytkownicy łożysk tocznych z rynku europejskiego mogą już korzystać z nowej, zaktualizowanej wersji kluczowego branżowego źródła informacji - zmienionego i odświeżonego katalogu łożysk tocznych wydawanego przez firmę NSK. Ten niezbędny, ponad 700-stronicowy przewodnik z zakresu technologii łożysk jest dostępny w wersji drukowanej oraz online, jako e-book.

Łożyska toczne należą do najważniejszych komponentów maszyn, wyposażenia i systemów w całej branży przemysłowej. Spośród dosłownie tysięcy różnych typów oferowanych przez firmę NSK w Europie, prawie każde pojedyncze łożysko zostało opisane w najnowszym katalogu łożysk tocznych.

W katalogu tym użytkownicy znajdą liczne informacje techniczne, włączając w to objaśnienia różnych typów i właściwości łożysk tocznych, jak również kryteria wyboru w oparciu o parametry, takie jak rozmiar, prędkość, tolerancje/luzy, napięcie wstępne, tarcie, smarowanie, materiały łożyskowe i inne. Dodatkowo jako część aktualizacji, tabele łożysk zawierają obecnie informacje o wszystkich dostępnych, wysoko wydajnych łożyskach NSKHPS, jak również o oprawach dzielonych i p...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy