Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

11 sierpnia 2020

Zawiesia pasowe oraz okrągłe alternatywą dla lin i łańcuchów

0 157
Firma norelem, specjalizująca się w zakresie standardowych elementów maszyn, oferuje obecnie duży wybór zawiesi pasowych oraz okrągłych (wężowych), odpowiednich do aplikacji transportu wewnętrznego i podnoszenia materiałów występujących w wielu gałęziach przemysłu. Nowe, solidne zawiesia wykonane z poliestru o wysokiej wytrzymałości stanowią lżejsze, bezpieczniejsze i bardziej elastyczne rozwiązanie w stosunku do standardowych łańcuchów i lin.

Zawiesia okrągłe to optymalne rozwiązanie do przenoszenia precyzyjnie obrobionego lub delikatnego wyposażenia. Wytrzymałe pasma włókien poliestrowych w obwodzie zamkniętym zostały pokryte trwałą powłoką ochronną, zapewniającą odporność na ścieranie, co chroni transportowany towar przed zmiażdżeniem lub zarysowaniem. Elastyczne komponenty pozwalają także bezpiecznie opasywać przedmioty o nieregularnych kształtach, takie jak rury czy tuby. Płaskie zawiesia oferują ponadto szerokie powierzchnie nośne, które zapewniają większą powierzchnię styku dla dużych i ciężkich ładunków.

Zawiesia firmy norelem o udźwigu do 5 ton są wyjątkowo wytrzymałe i zapewniają bezpieczeństwo podczas przenoszenia ciężkich ładunków. Posiadają znak CE zgodnie z Europejską Dyrektywą Maszynową, a ich wytrzymałość na zerwanie jest w pełni testowana do wartoś...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy